19 Април 2024, 20:06 Днес (10) | Вчера (11)

Булстрад и Булинс също си осигуриха място на полуфиналите на турнира

29 Септември 2012 17:50 ИНСМАРКЕТ по статията работи:
A+ A-
Последна редакция: 29 септември 2012, 21:57

Класирането им обаче не дойде с летящ старт. Тимовете и на двете компании имат по едно равенство и по една победа

След ДЗИ и Лев Инс, Булстрад и Булинс също си осигуриха място на полуфиналите на турнира по минифутбол.

Класирането им обаче не дойде с летящ старт.  Тимовете и на двете компании имат по едно равенство и по една победа. Булстрад зацикли в срещата си с Евроинс, където резултатът закова на 5:5, макар и в полувремето полуфиналистът да водеше с 2:0. Последва победа над Виктория с 3:1.

По сходен начин извървя похода си към полуфиналите и отборът на Булинс. Отборът на дружеството убедително отстрани екипа на Интерамерикан с 7:1, но в следващия мач не успя да се наложи над Армеец и мачът завърши с 0:0.

Това се оказа и единственото нулева равенство в първия ден на турнира. Прекият им съперник в следващия кръг – Булстрад направи втората среща, завършила с равен резултат – 5:5 срещу Евроинс.

В изиграните 12 срещи бяха вкарани общо 91 гола, като лидер по този показател безспорно е Лев Инс с 23 попадения в противниковата врата. Следващият най-продуктивен тем се оказа ДЗИ с 12 точни попадения. На трета позиция по този показател се нарежда отборът на Армеец – с 10 отбелязани гола, но само в един мач.

Най-много попадения във вратата си инкасира ХДИ – 17, макар, че във втората си среща успя да надвие Мет Лайф с минималното 3:2.

Статистиката показва, че на всеки 5,27 изиграни минути на терените в Драгалевци е бил отбелязван по един гол. Според аналитици, вероятно по-голяма резултатност има само в българското младежко първенство, където миналият сезон паднаха над хиляда гола.  Това обаче се обяснява пак от същите аналитици с твърде големия интерес от страна на букмейкърите...

Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Валидни за 16:10 19 Април 2024