20 Април 2024, 14:33 Днес (0) | Вчера (10)

29 Септември 2012 16:02 ИНСМАРКЕТ по статията работи:
A+ A-
Последна редакция: 29 септември 2012, 16:05
insmarket.bg

Тимът на Армеец си „заработи” 4 наказателни картона срещу 3 за Бул Инс

Определеният от наблюдателите за най-оспорван мач от изиграните досега осем на турнира по минифутбол Бул Инс – Армеец завърши с нулево равенство. За сметка на това съдия Вангел Вангелов от БФС изсипа буквално дъжд от жълти картони по време на сблъсъка.

Тимът на Армеец си „заработи” 4 наказателни картона срещу 3 за Бул Инс.

Бул Инс има в актива си седем гола, след като победи по-рано Интерамерикан с 7:1. На тима на Армеец обаче му предстои още една среща – с Интерамерикан. Така интригата н четвърта група остава.

В трета група символичният домакин от Евроинс загуби с 2:3 от отбора на Виктория.  Жълти картони получиха „петиците” в двата тима – Светозар Енчев от Евроинс и Любомир Любенов от Виктория.

Евроинс има изиграни два мача и актив от седем гола. Във вратата си обаче допусна осем попадения – пет от Булстрад и три от Виктория.

Преди минути започна срещата от първа група – Алианц – Дженерали.

Във втора група отборът на Мет Лайф поведе още с първата си атака срещу тима на ХДИ. Няколко минути след това удвои резултата, но още от първото подаване от централната точка на игрището ХДИ върна едно попадение.

Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Валидни за 16:10 19 Април 2024