26 Април 2024, 10:57 Днес (3) | Вчера (14)

Най-бързо, най-много, най-.......футбоооооооооол

30 Септември 2012 02:17 ИНСМАРКЕТ по статията работи:
A+ A-
Последна редакция: 3 октомври 2012, 12:06

Най-бързият гол досега в турнира беше отбелязан от HR мениджъра на Мет Лайф Венцислав Арнаудов, който уцели безпогрешно вратата на ХДИ

В добрите традиции на световните футболни първенства и с помощта на екипа от БФС, екипът на Insmarket.bg регистрира рекордите от първия ден на турнира.

Черешката на тортата на всеки футболен мач – голът, падна найрано в срещата Мет Лайф – ХДИ. В 47-мата секунда на двубоя HR мениджърът на животозастрахователното дружество Венцислав Арнаудов уцели безпогрешно вратата на съперника.

В първата минута на срещата се разписа и Георги Ковачев от Армеец в срещата на тима с Лев Инс.

Най-кошмарна за вратарите обаче се оказва 3-тата минута от началото на двубоите. Именно тогава са били реализирани три попадения – за Алианц срещу ДЗИ, Булстрад срещу Евроинс  Булинс срещу Интерамерикан.

В тази категория има още няколко любопитни рекорда. Именно Интерамерикан намали загубата си от Армеец (мачът завърши при резултат от 6:10) в последната 40-та минута на двубоя.

В предпоследната 39-та минута Лев Инс вкара на Мет Лайф, както и Булинс на Интерамерикан.

Най-много попадения отбеляза тимът на В изиграните 12 срещи бяха вкарани общо 91 гола, като лидер по този показател безспорно е Лев Инс с 23 попадения в противниковата врата. Следващият най-продуктивен тем се оказа ДЗИ с 12 точни попадения. На трета позиция по този показател се нарежда отборът на Армеец – с 10 отбелязани гола, но само в един мач.

Най-много попадения във вратата си инкасира ХДИ – 17, макар, че във втората си среща успя да надвие Мет Лайф с минималното 3:2.

Статистиката показва, че на всеки 5,27 изиграни минути на терените в Драгалевци е бил отбелязван по един гол.

В двубоите от групите бяха отсъдени общо 18 жълти картона. „Най-кървавата” среща беше между Булинс и Армеец, където паднаха цели седем от тях.

Най-често състезателите са наказвани за опасна игра – 13 пъти. Другото най-често нарушение се оказва оспорването на съдийското решение.

Трима играчи и то от един отбор- Лев Инс реализираха хеттрик. Това са Стоян Генов, Радослав Иванов и Андрей Демерджиев. За сметка на това агитката на ХДИ засега се представя най-убедително в първенството.

В първите полувремена паднаха общо 49 гола, като нито един отбор не успя да обърне резултата и да спечели, макар и на полувремето да е губил.

Равенствата на полувремето са общо пет, като едва едно от тях завърши със същия резултат – мачът между Бил инс и Армеец.

Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Валидни за 16:10 25 Април 2024