25 Юни 2026, 19:30 Днес (1) | Вчера (1)

Въпросът ми е следният в Атина катастрофирах и аз съм виновна за катастрофата , а полицата ми е от типа само за България, застрахователят ще плати ли и какво аз трябва да направя в този случай и има ли вероятност да ми предяви регресивен иск срещу мен? Поздрави Дияна

|
Беше ми полезно:
Съобщи за промени
Резултати | Архив