22 Юни 2026, 14:19 Днес (1) | Вчера (0)

Здравейте.Учителка съм и се пенсионирах една година по ранно.В момента ми изчисляват пенсията.Втората ми пенсия е към ной.Искам да попитам от сега ли ще имам добавка или след като навърша годините си за пенсия. Благодаря ви много

|
Беше ми полезно:
Съобщи за промени
Резултати | Архив