17 Април 2024, 01:50 Днес (0) | Вчера (11)

29 Септември 2012 15:04 ИНСМАРКЕТ по статията работи:
A+ A-
Последна редакция: 29 септември 2012, 15:07
Миналогодишните призьори

След изиграните досега шест мача съдиите от БФС раздадоха три жълти картона

Първите полуфиналисти от футболния турнир вече са известни. Това са тимовете на ДЗИ от първа предварителна група и Лев Инс от втора група. Двата отборо са с по две победи. С общ актив от 12 гола и допуснати само два, ДЗИ си осигури участието на полуфиналите с победи над Алианц (4:2) и Дженерали (8:0).

Лев Инс елимиира в първата си среща ХДИ с 15:0, а след това надви тима на Мет Лайф с 8:2.

След привържениците на ХДИ в спора за най-атрактива агитка се включиха и феновете на Мет Лайф, което обаче не спаси тима им от загуба.

След изиграните досега шест мача съдиите от БФС раздадоха три жълти картона. С по един са играчите на ДЗИ Траян Иванов, №14 от Алианц – Владислав Мирчев. Деян Русинов от Мет Лайф получи също жълт картон – в 16-тата минута от мача с Лев Инс игра неволно с ръка.

В момента играят отборите на Евроинс и Виктория от трета група, както и Бул Инс и Армеец от четвърта група.

Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Валидни за 16:10 16 Април 2024