26 Април 2024, 16:16 Днес (9) | Вчера (14)

С гол на всеки пет минути започна 4-тото издание на турнира по минифутбол за купата на АБЗ

26 Септември 2015 23:27 ИНСМАРКЕТ по статията работи: Insmarket
A+ A-
Последна редакция: 27 септември 2015, 15:12

Три отбора преминаха през днешното изпитание с по две победи – това са тимовете на ДЗИ, „Лев Инс“ и „Армеец“

Гол на всеки пет минута паднаха в първия ден на четвъртото издание на турнира по минифутбол за Купата на Асоциацията на българските застрахователи.

Общо девет представителни тима на компаниите от бранша взеха участие в станалата традиция надпревара, която се проведе на спортните съоръжения в Драгалевци.

Въпреки относително хладното за сезона време по време на деветте изиграни мача в редовното време паднаха общо 51 гола. Единственият двубой, изходът на който беше решен с дузпи, бе между тимовете на "Уника" и Ей Ай Джи. След 3:3 в редовното време  Ей Ай Джи надделя с краен резултат 14:13 попадения.

Три отбора преминаха през днешното изпитание с по две победи – това са тимовете на ДЗИ, "Лев Инс" и "Армеец".

Ей Ай Джи "Евроинс" и "Алианц" приключиха този етап с по една победа и една загуба.

Големите губещи се оказаха отборите на "Дженерали" и "Групама", които не успяха да се наложат в нито една среща.

Единствената среща, в която паднаха под пет гола беше сблъсъкът между "Групама" и ДЗИ, приключила с резултат 0:3.

Трима футболисти нанизаха по три гола в противниковата врата, а играч на "Алианц" под №6 се разписа с пет гола в двата сблъсъка на тима му днес.

Като цяло мачовете минаха под знака на феърплея, с едно голямо изключение – червения картон, с който беше декориран играч на ДЗИ.

Паднаха и няколко жълти картона, което е нещо нормално в условията на напрегнатите сблъсъци.

Вторият ден от надпреварата е утре – на спортния комплекс в парка Заимов от 11:00 часа.

Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Валидни за 16:10 25 Април 2024