25 Юни 2026, 19:20 Днес (1) | Вчера (1)

Работодателят обявява несъстоятелност и иска да ликвидира фирмата възможно най-скоро, а аз съм в болничен в размер на 45 дни преди раждането. Какво ще се случи с обезщетението през 410 дни след раждането?

|
Беше ми полезно:
Съобщи за промени
Резултати | Архив